יום רביעי, 30 בדצמבר 2015

חובט שטיחים לבית

חובט שטיחים לבית

חובט שטיחים, גם אתם צריכים

בשביל להוציא את האבק מהשטיחים שבבתיכם אתם וודאי רכשתם במאוד מועד שואב אבק. הבעיה שהוא שואב גם כסף מחשבונכם שכן הוא פועל על חשמל. רובנו לא יוותרו על בית מלא שטיחים יפים ומעניינים רק בגלל ששואב האבק שמופקד על ניקיונם מיקר את המחייה שלנו. ההנאה מהשטיחים עולה מהסבל של בזבוז הכספים. אבל יש דרך לחסוך בחשמל ובכל זאת ליהנות מבית מלא שטיחים, וזה דרך הפריט הישן והמוכר – חובט השטיחים הנאמן. כל היו מוציאים את האבק מהשטיחים באבק, כך עושים גם היום לעיתים, והוא, פרט לכך שלא עולה הרבה מלכתחילה, לא מתחבר לחשמל על גם העלות הזו יורדת.

כמובן ששימוש בחובט שטיחים משמעו עבודה פיזית עבורנו שהיא מעט קשה יותר ממשיכת שואב אבק על השטיחים השונים פעם בכמה זמן, ולא כולם בוחרים לחבוט בשטיחים בגלל עצלנות או בגלל שיש אופציה פשוטה יותר. אבל המאמץ הפיזי שנכלל בחביטה בשטיחים הוא, כמו הרבה פעילויות גופניות, בריא עבורנו, מוציא אותנו מהשגרה העצלנית שלנו ונותן לנו משהו לעשות שמזיז ומפתח קצת את השרירים החלשים שלנו.

פרט לפעילות הפיזית ולחסכון בחשמל, שניהם דברים טובים לכל הדעות, חובט שטיחים הרבה יותר קל לאחסון משואב אבק. הוא קטן, הוא קומפקטי ולכן לא תופס הרבה מקום. גם אם אתם אנשי שואב אבק בנפשכם, חובט שטיחים יעזור בשביל הזמנים הללו שבהם אתם מרגישים ששואב האבק פשוט לא עשה את העבודה, לא בצורה מושלמת ואז אתם, עם העין שלכם והיכולת שלכם לכוון ולווסת את חובט השטיחים, שכן מדובר בכלי ידני, משלימים את העבודה שהתחלתם עם שואב האבק. שואב אבק וחובט שטיחים, אם כן, יכולים לחיות בהרמוניה זה לצד זה, שואב האבק יכול לעשות את חלק הארי של העבודה, אם אתם לא נהנים מעבודה פיזית מאומצת כמו זו הכלולה בחביטה בשטיחים, ואז את הגימור ניתן לעשות עם חובט השטיחים.

חובטי שטיחים יכולים לחבוט גם בהרבה דברים אחרים, לא רק בשטיחים – גם במזרונים למשל, ולהוציא את האבק שנצבר בהם, או בכריות של ספה או כורסא. יש בבית הרבה מצבורי אבק שלא יתנגדו לחביטה של חובט שטיחים כדי לחזור למוטב, למצב הנקי המקורי שלהם. חובטי השטיחים הם, אם כן, רבי פעלים, ולכן נוח שיש אותם בבית, לכל צורך שלא יהיה.

חובט שטיחים הנו כלי שצריך שיהיה בכל בית, כמו שכבר נאמר, שואבי אבק לא תמיד מסיימים את העבודה לשביעות רצוננו ואז חובט שטיחים יכול לבא ובעזרתה האדיבה של יד ימין (או שמאל, אם אתם שמאליים) לחבוט באזורים הבעייתיים, סופחי האבק, של השטיחים השונים. עם כל כך הרבה יתרונות ושימושים, למה עדיין אין לכם חובט שטיחים משלכם?אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה