יום חמישי, 14 בינואר 2016

צלונים לבית

צלונים לבית

צלונים דומים למעין וילון גלילה שמטרתו להוריד ולהעלות ובכך לקבוע עם להכניס אור או האם למנוע כניסת אור. צלונים בהשוואה לתריסים עשויים מחומרים קלים ורכים יותר מאשר אלו המרכיבים את התריסים. צלונים הם פריט משלים לחלון, יחד עם זגוגיות ותריסים צלונים אמורים להביא את החלונות לנוחות מרבית עבור בני הבית.
צלונים הם לרוב יריעה העשויה מחומר לא קשיח כלשהו שניתן לגלול למעלה ולמטה. צלונים הם פריו פשוט מאוד שמהווה תהליך לוילונות ואף לתריסים. התקנת הצלונים פשוטה מאוד וניתן לעשות זאת בקלות רבה ובאופן עצמאי. מנגנון הפתיחה והסגריה של הצלונים פשוט יחסית והפעלתו שלצלון פשוטה גם היא. הצלונים עונים על צורך של הצללה בחדירים שונים.

כמעט בכל מבנה בו נמצאים בני אדם ישנים חלונות. החלונות מאפשרים כניסה של אור, אויר ומקנים אוירה נעימה ותחושה של חיות בתוך החדרים. לכן חלונות הם פריו שנמצא כמעט בכל מקום. חלונות כוללים חלל בתוך הקיר כמו גם זגוגיות המאפשרות לסגור את החלון כמו גם תריסים שמאפשרים לסגור ולפתוח את החלון. דבר נוסף שצריך לעשות כאשר יש חלונות. לעתים רוצים להשאיר את החלון פתוח אבל ליצור הצללה או למנוע צפייה של אנשים לתוך הבית. לצורך זה משמים וילונות, למעשה צלונים הם סוג של וילונות. צלונים הם תחליף לוילונות או סוג נוסף של וילונות. צלונים אלה מאפשרים הרמה והורדה של היריעה ובכדי להצליל או לאפשר כניסה של אור.

צלונים הם מוצר שניתן להתקין אותו בקלות רבה על גבי כל חלון ובכך לאפשר פתיחה וסגירה של החלון. צלונים הם גם פתרון זול מאוד, הם עשויים מחומרים זולים יחסית ולרוב לא דורשים מנגנון מורכב ולכן ניתן להשיג אתם במחיר זול יחסית. לעומת וילונות ציונים הם מוצר דקורטיבי יותר, קשיח יותר המאפשר חסימה של כניסת אור כמו גם רוח.
צלונים הם פתרון טוב מאוד להתקנה בבתים ובמשרדים. ניתן למצוא סגנונות העושים מחומרי שונים ובצבעים שונים אשר יכולים לענות על צרכים שונים. ניתן להתקין צלונים בחלונות של משרדים נמצאים בבניינים גבוהים בהם החלונות הם רק מסגרת זכוכית ולעתים לא ניתן לפתוח אותם כלל. צלונים מספקים פתרון ומאפשרים כיסוי או גילוי של החלונות. צלונים מחינה זו טובים יותר מאשר וילונות שדורשים מנגנון תלייה.

צלונים הם פריט זול יחסית וקל מאוד להתקנה זהו עוד מאפיין שהופך אותם למוצר יעל הנותן פתרון טוב מאוד לצורך דורש מענה בקרב לקוחות רבים. צלונים יתנו מענה לצורך לכסות או לגלות את החלון וזאת תוך השקעה לא גדולה מבחינת כספית ומבחינת עבודה. על כן לאור על המאפיינים הללו כדאי לשקול קניית צלונים כאשר מתעורר הצורך בכך.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה