יום ראשון, 10 באפריל 2016

עיצוב הבית בסגנון כפרי

עיצוב הבית בסגנון כפרי

סגנון עיצוב כפרי, אהוב על הרב אנשים, אם מדובר בבתים גדולים הרבה יותר קל יהיה לבצע עיצוב בסגנון זה, היות ומדובר בפרטי ריהוט גדולים ומאסיביים המצריכים מקום. מדובר על שימוש עם חומרי גלם טבעיים, אם בריהוט גווני למינטו פנדור העשוי מעץ מלא ועד לווילונות בסגנון כפרי העשויים מבדים טבעיים וגוונים חמים אך רכים. עיצוב הבית בסגנון כפרי, הוא יכול להות מעט שונה היום, שכן, מדובר בסגנון שמעורב בו גם אלמנטים מהסגנון המודרני למי שמעוניין. רבים דוגלים יותר בסגנון הוינטג' מבית סבתא, המחזיר אותם אחורה לנבכי הילדות הישנה והאהובה. הרצפה תהיה מורכבת או מאריחי קרמיקה בגוונים חמים עם אלמנטים ישנים כגון ציורים מיוחדים, או רצפת פרקט, שהפכה להיות פופולרית בשנים האחרונות, כזאת שמקנה את האפקט הכפרי האמיתי, החמים והביתי.

הסגנון המקובל של עיצוב כפרי

ניתן לראות היום ברשתות לעיצוב הבית הידועות והאיכותיות, ריהוט מעץ לא מעובד, מה שמקנה את המראה הכפרי המקורי. אפילו מטבחים בסגנון זה, עשויים בשילוב של עץ טבעי שאינו מעובד. יחידות פתוחות באזור המטבח ואי מיוחד מעץ מלא, יקנו את האוויר המתאימה של עיצוב הבית בסגנון כפרי. חריטות ופיתוחים אמנותיים בסגנון עתיק כמו פרובנס, יהיו בולטים בסגנון זה. במידה ואתם מעוניינים בחלל מרווח יותר, ניתן יהיה להתקין פרקט בגוון בהיר וכן מטבח בגוון קרם עם ידיות ברונזה ופיתוחים שקנו למטבח מראה כפרי ומיוחד, אך בסגנון היוקרתי של חבל פרובנס בצרפת.

טקסטיל עם טאץ' כפרי

כאשר נבחר סלון בסגנון כפרי, הריהוט יהיה עם טקסטיל בעל גוונים פסטלים, רכים וחמים. כריו פרחוניות עם גדילים, ווילונות בסגנון כפרי המשלבים בד טבעי עם תחרה בסגנון מלא ועשיר, יעניקו את הנגיעה הסופית, אשר תהווה מסגרת של עיצוב הבית בסגנון כפרי.  גם החלונות בבית, יהיו מעץ וכן התריסים. יש לדאוג כי יחדור אור טבעי רב מבחוץ. גם שטיחים בגוונים חמים, יהוו את ההרגשה והמראה הכפרי- ביתי שהוא כה נדרש בסגנון זה. במידה ויש לכם רהיטים, כגון ספה ישנה של הסבתא, תוכלו לשפץ אותה ולהקנות לה מראה חדש שיתאים לקונספט הכפרי בבית.

תגובה 1:

  1. וילונות 4 יו מוכרים וילונות מוכנים באיכות גבוהה עם משלוח עד הבית ועם אפשרות התקנה ובכל מקרה ההתקנה קלה, ממליצה בחום - http://vilonot4u.co.il/

    השבמחק