יום שני, 27 ביוני 2016

חלונות בלגיים מעוצבים לבית

חלונות בלגיים מעוצבים לבית

פרופיל בלגי, נחשב לכזה שמקנה לבית מראה יוקרתי. הרבה אדריכלים ומעצבי פנים אוהבים חלונות בלגיים מעוצבים לבית. מדובר על קווים דקים ונקיים. המחיר יהיה יקר יותר משאר החלונות שכן העיבוד והעיצוב וכן, חומר הגלם שהוא ברזל מגלוון בעיבוד מיוחד ומראה כפרי. החלונות נפתחים באמצעות ציר וחלקם מגיע עם ידיות מיוחדות שאף הן מוסיפות מראה ייחודי. יש חלונות שנפתחים כלפי חוץ ויש כלפי פנים, הכל תלוי בהעדפה שלכם. יש שאוהבים את החלוקה בחלונות ויש שאוהבים את המראה החלק והנקי. יש פרופילים בלגיים העשויים מאלומיניום וחלונות אילו יקראו "דמוי בלגי". ניתן למצוא דלתות וחלונות של חברת חלונות בפרופיל אלומיניום באותו הסגנון, שיקנה המשך למראה המיוחד של הפרופילים הבלגיים. יש לשים לב שדלת העשויה מפרופיל ברזל, תהיה מסיבית יותר.

חלונות בלגיים לחדר השינה

גם בחדרי השינה, המראה המרהיב של חלונות בלגיים מעוצבים לבית יהיה רומנטי, למי שיש את הווילונות המתאימים, יוכל להקנות לחדר השינה מראה אינטימי, מיוחד וחמים. גם הוויטרינות בסלון, כאשר הן בסגנון הבלגי הן מקנות יציאה מעוצבת לחצר וכן מראה מושלם לסלון שכולו אור ועיצוב לא שגרתי. ניתן להתאים חלונות בלגיים בעיצוב אישי. נפחים ומסגריות, הם אלה שעשויים לייצר את החלונות הבלגיים על פי הזמנה. יש כאלה שמוסיפים תריסי גלילה במיוחד, בקיץ החם  של הארץ. היופי בחלונות הבלגיים ניתן לראות בימי החורף, כאשר הגשם יורד בחוץ ואתם רואים אותן מחוץ לבית ואם יש לכם נוף מרהיב המראה הוא ממש מדהים.

ההיסטוריה של החלונות הבלגים והגעתם לעיצוב הישראלי

חלונות בלגיים מקורם מבלגיה ושאר ארצות אירופה. אנו מאמצים את המראה האירופאי שהוא אהוב וחמים. פרקטים למשל שאומצו כמעט בכל בית בישראל, יכולים להיות תוספת מתאימה לחלונות הבלגיים.  עץ וברזל מקנים דבר והיפוכו- אך יחד השילוב והמראה של חלונות בלגיים מעוצבים לבית יהיה מושלם. ישנם גוונים של קורוזיה במרקם מחוספס, או אפור כהה. ניתן להוסיף זכוכית צבעונית  למראה צבעוני ועדין. אין אדם שאינו נפעם למראה החלונות הבלגיים שתפסו תאוצה בקרב הרבה בתים בישראל. יוכלו לחסוך באנרגיה ולהשתמש פחות בחשמל, היות והבית מואר באור טבעי, במשך כל היום.

תגובה 1: