יום שבת, 17 בדצמבר 2016

וילונות בעיצוב אישי למטבח

ההתפתחויות בענף העיצוב, הביאו עמם מבחר רב של דגמי ווילונות. הבדים הם איכותיים והדגמים מרהיבים ובכל הסגנונות.  וילונות בעיצוב אישי למטבח, תמיד תורמים לאווירה ולעיצוב של הבית. ניתן למצוא ווילונות בכל מיני חנויות של דקורציה ועיצוב הבית, בחנויות של ווילונות ושטיחים או אצל מעצבי הווילונות. אם אתם מגיעים לחנות או למעצב ווילונות, כדאי כי תראו לו את תמונת החדר ותיקחו מידות מדויקות של החלון או החלונות שבו תרצו להתקין את הווילונות. למי שיש חוש של עיצוב פנים, יוכל להתאים את הבדים והדגם. אם אתם מעוניינים בהצללה, כדאי כי יהיו לווילונות בד כפול, כאשר הפנימי בהם הוא בד אטום.

בדים שיתאימו לווילונות שלכם

הבדים זה השלב החשוב לפני עיצוב הווילון. כדאי כי כאשר אתם מזמינים ווילונות בעיצוב אישי למטבח, לא תזמינו בד בהיר מדי, היות והשמש החודרת מבעד הווילונות, עשויה לגרום להם לדהות. מי שנוטה להחליף ווילונות בתדירות גבוהה יותר, אז יוכל לבחור בגוונים הרצויים לו מבלי להתייחס בדהייה של הווילונות. אם יש לכם סלו עם חלונות גדולים כדאי כי תזמינו ווילונות עם הרבה בד, מה שיקנה מראה עשיר יותר לווילונות. ווילונות אינם רק פריט עיצוב מרהיב, כי אם פריט פרקטי בעיצוב הבית, כשאר הוא מסייע לנו בשני דברים חשובים, הצללה ופרטיות.

ווילונות מעוצבים - להלביש את הבית

בדים מעולים עבור מטבחים מעוצבים 2017, הם כותנה ופשתן ובדים שיש בהם מרכיבים טבעיים, כך שהם יהיו עמידים יותר וקלים לניקוי. בזכות הטכנולוגיה המתקדמת גם בייצור הבדים, כך שאין צורך בהוצאות מיותרות על ניקוי יבש. יש לתת תמיד תשומת לב מיולדת לעמידות מאש וכן, לבחון אם קיים תו תקן המציין כי הווילונות  הם נגד אש. ישנן חנויות לווילונות וכן, חנויות מעצבים, אשר יתפרו עבורכם את הווילונות שעיצבתם על פי הטעם האישי וההעדפות שלכם. אם יש לכם המלצות על בית עסק לווילונות, כדאי כי תבדקו אותן היטב, וכן, תבררו על עוד כמה יצרניות של ווילונות, חנויות או מרכזים שונים לעיצוב הבית, כך שתוכלו להזמין ווילונות שיהיו מעוצבים על פי הטעם האישי , ההתאמה בחלל לצבע הקיר וגווני הריהוט.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה