יום שני, 13 בפברואר 2017

וילונות בעיצוב כפרי למטבח


וילונות בעיצוב כפרי מספקים למטבח  את כל מה שנדרש על מנת שיהיה מטבח אינטימי, ובעל יכולת שליטה על ההצללה והתאורה. על מנת שגם אתם וגם הבית תרוויחו מכך, נדרש וילון נוח לתפעול, שגם משתלב באופן אופטימלי עם עיצובו של הבית. על הדרכים לעיצוב הבית באמצעות וילון שכזה כבר נאמר רבות, וכעת הגיע העת לתת לכם עצות פרקטיות לעיצוב מטבח  באמצעות וילונות אטרקטיביים אלה.

בבחירתכם את צבע הווילון, עשו זאת בהתאם ל- 2 פרמטרים: תוצאת ההצללה וגודל המטבח
תוצאת ההצללה– יכולה להיות החשכה מוחלטת או צל בלבד, עם יכולת לראות את הנעשה במטבח גם כשהאור כבה. וילונות המטילים החשכה מוחלטת נקראים וילונות האפלה, ווילונות המספקים רק צל נקראים וילונות הצללה. על פי רוב, צבע הווילון יקבע מה תהיה התוצאה. אף על פי שלא כל הווילונות הכהים יגרמו להאפלה, וילון שחור כנראה יגרום לה בסיכוי גבוה יותר מאשר וילון תכלת או צהוב, לדוגמה.

גודל המטבח– גודלו של המטבח במ"ר. מטבח קטן יספק המון צל, ועל כן יצריך אתכם להשקיע השקעה מסיבית בתאורה. במקרה זה מומלץ לבחור בווילון כהה שיאזן זאת ויחזיר מעט מן הצל שהיה במטבח לפני התאורה. לעומת זאת, אם המטבח גדול ומרווח, ולא דאגתם למספיק תאורה מלאכותית, בחירה בווילון בעל יריעה בהירה מאד יכולה לתרום לכך (למרות שביננו, הכי טוב לדאוג לתאורה רבתי). בכל מקרה, במטבח גדול הווילון הבהיר יהיה הנחוץ כי הוא נותן תחושת מרחב, שהמטבח עוד יותר גדול ממה שהוא באמת.

בבחירת חומר הייצור של הווילון – בדקו בדיוק מה הצרכים שלכם ממנו

ווילונות לשולחנות מטבח, או לחלונות ליד השולחן – לא מומלץ שיהיו עשויים מפשתן משום שהוא יתבדר ברוח ויפריע. יחד עם זאת, ניתן לקנות ווילונות כותנה מצופים פשתן, ולא עשויים ממנו עשייה מלאה. בכך, אתם חוסכים לעצמכם התבדרות של הווילון ועדיין נהנים מעיצוב הפשתן המיוחד. ניתן גם לבחור ווילונות מצמר וממשי, אבל ודאו שבאזורכם אין עומס חום ולחות כמו ברוב חלקי הארץ. חום ולחות יכולים להרוס חומרים אלו: במקרה של ווילון צמר – לפרום אותו, ובמקרה של ווילון משי – לדהות לו את הצבע.

לעיצוב מטבחים כפריים עם שלל אקססוריז המותאם למטבח הכפרי היכנסו עוד היום והתרשמו.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה